Kutlama Mesajları

Anneler Günü Mesajları

Anneler Günü Mesajları

Anneler Günü Mesajları

Aziz şehitlerimizin muhterem anneleri başta olmak üzere, tüm annelerin Anneler Günü’nü en içten dileklerimizle kutluyoruz.

Bizleri sevgi ve şefkat ile büyüten kıymetli annelerimizin Anneler Günü’nü en içten dileklerimle kutlarım.

Benim annem yüz mevsim açar,
Yüzü de bahar.
Kan ağlasa gülücük saçar,
Sözü de bahar, özü de bahar.
Benim annem yüz mevsim açar.

Annelerimizin anneler günü kutlu olsun.

Hayat yolculuğumuzun her anında karşılıksız sevgi, sabır ve fedakarlıklarıyla hep yanımızda olan, bizleri hayata hazırlayan, varlıklarıyla dünyamızı güzelleştiren tüm annelerimizin Anneler Günü’nü en içten dileklerimizle kutlarız.

Gücümüze güç, umudumuza umut katan; fedakarlık, sevgi, şefkat ve sabrın timsali annelerimizin Anneler Günü Kutlu Olsun! Rabbim onların duasını üzerimizden eksik etmesin.


İnsanların dudaklarına en çok yakışan kelimedir “anne”. En güzel sesleniştir “anneciğim”. Bu sözcük, içinde nezaket, sevgi ve umut barındırır. Anne her şeydir. Üzgün olduğumuzda bizi teselli eden, yokluk çektiğimizde umudumuz olan, güçsüz hissettiğimizde güç verendir. O sevginin, merhametin, empatinin ve bağışlayıcılığın özüdür… Bütün varlıkların üstündeki anne, güzellik ve sevgiyle yoğrulmuş sonsuz bir ruhtur.

— Halil Cibran (Halil Cibran Sözleri ve Alıntıları)

Sevginin en güzel hali, merhametin, şefkatin timsali, fedakarlığın nişanesi, bütün annelerin “Anneler Günü” kutlu olsun.

Başta Kahraman Şehitlerimizin anneleri olmak üzere, ülkemiz ve insanlık için çalışan güzel ahlaklı evlatlar yetiştiren bütün annelerimizin “Anneler Günü” kutlu olsun.

“Annelik, tüm duyguları en yoğun haliyle yaşadığın muhteşem bir deneyim.” Tüm annelerin ve kendini anne gibi hissedenlerin Anneler Günü kutlu olsun!

Hayatta olan annelerimizin Anneler Günü’nü yürekten kutluyor, artık yanımızda olmayan annelerimizi ise kalbimizde taşıyor ve hasretle anıyoruz.

Anneler içten seslenir
Sevgisi içinde saklıdır
En güzel sözler hep
Annelerin hakkıdır

Anneler Günü kutlu olsun.

Bir annenin sevgisi sonsuza kadar süren aşktır. Anneler Günü kutlu olsun.

Şehit anneleri başta olmak üzere şefkatin, merhametin, sevginin memba-ı olan tüm annelerin Anneler Günü kutlu olsun.

Şehitlerimizin anaları başta olmak üzere; vefakar, cefakar analarımızın vatan toprağı kokan ellerinden öpüyorum. Anneler Günü kutlu olsun.


Anneler Günü Mesajları

Kutlama Mesajları
Anneler Günü

Yorum Yaz