Kutlama Mesajları

14 Mart Tıp Bayramı Mesajları

14 Mart Tıp Bayramı Mesajları

14 Mart Tıp Bayramı Mesajları

Her yıl 14 Mart’ta “Tıp Bayramı” ve bağlı olduğu hafta da “Sağlık Haftası” olarak kutlanılan bu önemli günde siz de sağlık sektöründe çalışan sevdiklerinize ve teşekkür etmek istediğiniz doktorlarınıza hoş sürprizler yapabilirsiniz.

Sağlık sektörüne emek veren ve gece gündüz demeden çalışan sevdiklerinize yapabileceğiniz sürprizler ile birlikte iletebileceğiniz birbirinden güzel mesajları sizler için listeledik.

Gece gündüz demeden koşturan, başka anne babalar çocuklarının sağlığına kavuştuğunu görebilsin diye kendi çocuğunu bile yeterince göremeyen, fedakarlık kelimesini buram buram hissettiren bütün sağlık sektörü çalışanlarının Tıp Bayramı kutlu olsun.

ağlıktan öte hiçbir şey yokmuş. İnsan kaybettiğinde anlıyor. Emeklerinizin karşılığı ödenmez. Beni yeniden ayağa kaldırdığınız için sizlere teşekkür ediyor ve Tıp Bayramınızı kutluyorum.

Canım annem/babam/arkadaşım, tüm hayatını başka insanları iyileştirmeye adadın. Seninle her defasında bir kez daha gurur duyuyorum. Tıp Bayramın kutlu olsun.

Sevgili doktorum, bugün eğer güne mutlu uyanabiliyorsam bu sizin vesilinizle. İşinizi bir meslekten öte görüp tüm hastalarınızla bu kadar içten ilgilendiğiniz için size teşekkür ediyor, bu vesile ile sizin ve ekip arkadaşlarınızın Tıp Bayramını kutluyorum.

her daim bilgi ve becerisini iyilik, doğruluk ve sağlık için kullanan hekimlerimizin Tıp Bayramı kutlu olsun.

Büyük fedakarlıklarla gece gündüz demeden çalışan tüm sağlık personellerinin Tıp Bayramını kutluyor, mesleki hayatlarında başarılar diliyorum.

İnsan hayatının kutsallığına inanan ve bu uğurda gece gündüz demeden var gücüyle çalışan tüm doktor ve sağlık çalışanlarının Tıp Bayramı kutlu olsun.

Zorlu sürecimde benden desteğinizi esirgemediğiniz için teşekkür ederim. Tıp Bayramınız kutlu olsun.

Tüm sağlık personellerinin Tıp Bayramını kutlar, sağlıklı bir toplum olabilme yolundaki katkılarından ötürü teşekkürlerimi sunarım.

Hayatını insanlığın hizmetine adayan ve bu kutsal görevi yerine getirmek için kendi hayatından sürekli fedakarlık etmek durumunda kalan bütün sağlık personellerinin Top Bayramı kutlu olsun.

Bugün sağlıkla hayatıma devam edebilmeme ssizin yoğun emek ve ilginiz vesile oldu. Sizlere ne kadar teşekkür etsem azdır. Bu vesile ile Tıp Bayramınızı kutlar, başarılarınızın devamını dilerim.


14 Mart Tıp Bayramı Mesajları

Kutlama Mesajları

Yorum Yaz