Kutlama Mesajları

Babalar Günü Mesajları

Babalar Günü Mesajları

Babalar Günü Mesajları

Bize karşılıksız sevmeyi öğreten fedakar babalarımızın babalar günü kutlu olsun.

Baba gündüz güneş, gece aydır. Tüm babalarımızın babalar günü kutlu olsun.

Bizim çocuklarımız yetim kalmasın diye kendi çocuklarını yetim bırakmayı göze alan tüm kahramanlarımızın babalar günü kutlu olsun.
Ruhları şad olsun.

Baba, evin direği, ailenin en önemli dayanak noktasıdır. Hayatımızın her anında yanımızda olan varlıklarıyla bizlere cesaret ve güç veren, fedakârlık timsali olan babaların, “Babalar Günü” kutlu olsun.

Hayatımızın kahramanları babalarımızın ve yüreğiyle babalık yapan herkesin “Babalar Günü” kutlu olsun!

Destekleri ile daima yanımızda olan, bize yol gösteren ulu bir çınar gibi yaslandığımız başta şehit babaları olmak üzere tüm babaların “Babalar Günü” kutlu olsun.

Sevgi, merhamet ve doğrulukla harmanlanmış baba gibi adamların “Babalar Günü” kutlu olsun.

Baba çınar gibidir, meyve vermese de gölgesi yeter. Tüm babaların “Babalar Günü” kutlu olsun.

Başta şehit ve gazi babaları olmak üzere, hayatımızın her noktasında yılmadan, usanmadan bizimle olan vefakar ve cefakar babalarımızın, Babalar Günü kutlu olsun!

Baba olmak, bir çocuğun en büyük kahramanı olmaktır. Başta şehit babaları olmak üzere tüm babaların “Babalar Günü” kutlu olsun.

Hayatlarını bizlerin mutluluğuna adayan fedakar babalarımızın “Babalar Günü” kutlu olsun. Başta şehit ve gazilerimizin babaları olmak üzere aramızdan ayrılmış olan tüm babalarımıza Allah’tan rahmet, kalanlara ise sağlıklı uzun ömür diliyorum.

Babamızın sevgisi ve desteği bizimle olduğu sürece sapasağlam ilerleriz bu yaşamda. Baba, hayattaki en sağlam dayanaktır bize. En değerli sığınağımız babalarımızın Babalar Günü kutlu olsun.


Babalar Günü Mesajları
Kutlama Mesajları
Özel Günler

Yorum Yaz